Kempiński S.C.

+48 508 201 704
+48 504 246 173

Serwis wózków paletowych

Prowadzimy profesjonalny serwis wózków paletowych (tzw. paleciaków) gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewniamy 100% części zamiennych do zakupionych z naszego asortymentu towarów. Staramy się także dostarczyć oryginalne części bądź możliwie najlepsze zamienniki do maszyn, które nie zostały zakupione w naszym sklepie. O wymaganym komplecie części możecie Państwo uzyskać informacje po zapoznaniu się z instrukcją obsługi maszyny. Chętnie także pomożemy przy odszukaniu możliwie najlepszych rozwiązań z naszego asortymentu.

Do naszego serwisu przyjmujemy wszystkie typy wózków paletowych. Posiadamy odpowiednie do każdego rodzaju paleciaka części zamienne. Dysponujemy także niezbędną wiedzą do prawidłowego przeprowadzenia napraw. Zespół doświadczonych specjalistów z wieloletnim stażem odpowiada za prawidłowe usunięcie usterki. Awarie są eliminowane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa oraz przy skorzystaniu z nowoczesnych technologii.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, posiadających i użytkujących paleciaki. Jesteśmy otwarci na negocjacje i staramy się dostosować warunki współpracy tak, aby dawała obustronne korzyści. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dotyczy to również kwestii wyceny. Całkowity koszt jest wyceniany na podstawie stopnia trudności usunięcia awarii, czasu poświęconego na jej naprawę oraz wyboru części zamiennych do paleciaków.

Czemu warto zaufać naszej firmie?

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie naprawy wózków paletowych
 • Mamy rozbudowaną sieć serwisową
 • Szybko reagujemy na potrzeby naszych Klientów
 • Dysponujemy rozbudowanym i nowoczesnym parkiem maszynowym
 • Pracujemy w oparciu o sprawdzone techniki diagnostyczne
 • Działamy sprawie i terminowo realizujemy zlecenia
 • Zapewniamy atrakcyjne ceny usług

Z jakich usług naszego serwisu mogą Państwo skorzystać?

 • Wykonujemy przeglądy techniczne
 • Przeprowadzamy przeglądy konserwatorskie
 • Wykonujemy naprawy podzespołów mechanicznych oraz elektronicznych
 • Wymieniamy opony pneumatyczne i superelastyczne
 • Wymieniamy koła w wózkach paletowych
 • Przeprowadzamy naprawy główne silników, skrzyń biegów, zawieszenia i hydrauliki siłowej

Zajmujemy się również przygotowaniem sprzętu do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego. W tym zakresie pomagamy w przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji rejestracyjnej oraz sprawdzamy paleciaki pod kątem technicznym i dostosowaniem go do wymaganych standardów.

Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu bądź określonych części czy akcesoriów do posiadanej maszyny. Z chęcią podzielimy się z Państwem również wiedzą o prawidłowym użytkowaniu maszyny. Z doświadczenia wiemy, że często to właśnie nieprawidłowa eksploatacja może być powodem usterek i awarii.

W razie pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Zapraszamy także do wizyty osobistej. W przypadku dostarczenia sprzętu będziemy mogli ocenić stopień usterki i podać wstępną wycenę naprawy. W trakcie wstępnych konsultacji określamy także przybliżony termin realizacji usługi. Na każdym etapie realizacji zlecenia zapewniamy stały kontakt.

Design Inspect ™ Brand & Web Design