Kempiński S.C.

+48 508 201 704
+48 504 246 173

Wózki magazynowe

Oferujemy Państwu funkcjonalne i bardzo stabilne wózki magazynowe, które służą do transportu rożnego rodzaju ładunków oraz palet. Posiadają zróżnicowany udźwig, sprawdzając się w realizowaniu trudnych zadań, a dzięki odpowiedniej sprawności i łatwości obsługi, nie sprawiają problemów nawet początkującym. Dzięki rożnym modelom pojazdów, znajdujących się w naszej ofercie, znajdziecie Państwo rozwiązanie odpowiednio dopasowane do Waszych potrzeb, dzięki któremu będziecie mogli przenosić towary zarówno w pionie, jak i poziomie. Stawiamy tylko na innowacyjne technologie i najlepsze wózki magazynowe na rynku, korzystając z maszyn firmy Zakrem czy Linde, które dzięki swojej trwałości i niezawodności stosowane są przez rożne przedsiębiorstwa i na rozmaitych powierzchniach. Oferujemy również fachowe doradztwo techniczne.


 

 

Widłowe masztowe

Widłowe masztowe

Przeznaczone do szybkiego przemieszczania, podnoszenia i piętrowania palet i ładunków wózki widłowe masztowe dostępne są w naszej ofercie w popularnych wśród użytkowników modelach. Oferujemy urządzenia odznaczające się wysoką funkcjonalnością oraz niezawodną pracą. W zależności od intensywności eksploatacji i charakteru zastosowania polecamy dobór urządzeń o optymalnie dopasowanych parametrach technicznych.

Żurawik warsztatowy

Żurawik warsztatowy

Praktyczny w użytkowaniu żurawik warsztatowy dzięki składanej konstrukcji można bezpiecznie przechowywać, przy czym nie zajmuje dużo miejsca. W miarę potrzeby szybko można uruchomić urządzenie. Doskonale sprawdza się przy wielu pracach warsztatowych, jak przenoszenie maszyn, montowanie silników, itp. Znajduje również zastosowanie przy rozładunku i załadunku samochodów. Proponujemy urządzenia sprawne technicznie.

Widłowe nożycowe

Widłowe nożycowe

Charakterystyczna konstrukcja modeli widłowych nożycowych dostosowana jest do potrzeb transportu ładunku w pionie. Urządzenie pozwala w prosty sposób i bez większego wysiłku unieść towar na pożądaną wysokość. Jest to niezwykle praktyczna cecha, która ułatwia rozładunek i załadunek. Urządzenie posiada układ jezdny, co zapewnia jego mobilność. W asortymencie dostępne są modele o bardzo dobrych parametrach.

Platformy podnośnikowe

Platformy podnośnikowe

Tradycyjnie wózki podnośnikowe wykorzystywane są do unoszenia ładunków i palet na określoną wysokość. Z uwagi na charakter pracy są najczęściej stosowane przy załadunku bądź rozładunku w miejscach, gdzie tego rodzaju czynności są podejmowane z dużą częstotliwością. Proponujemy różne modele urządzeń wyróżniające się odmiennymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi oraz odmienną wartością udźwigu maksymalnego.

Wózki platformowe

Wózki platformowe

Solidnie wykonane wózki platformowe wykorzystywane są przede wszystkim do przewożenia drobnicy i towaru niespaletyzowanego. Dzięki szerokiemu podestowi oraz solidnej konstrukcji można w prosty sposób przetransportować m.in. butle, worki, urządzenia. Dostosowany do budowy układ jezdny zapewnia łatwe manewrowanie. W naszej ofercie dostępne są różne modele urządzeń o odmiennych parametrach technicznych.

Wózki warsztatowe

Wózki warsztatowe

Wózki półkowe

Wózki półkowe

Wózki osiatkowane

Wózki osiatkowane

Wózki specjalne

Wózki specjalne

Wózki taczkowe

Wózki taczkowe

Wózki do butli

Wózki do butli

Wózki do beczek

Wózki do beczek

Design Inspect ™ Brand & Web Design